Poranki na macie: yoga & pranayama

Popołudnia na wodzie: lekcja SUP i spływ

Wieczory z medytacją i relaksem

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę na macie lub pogłębić swoją dotychczasową praktykę jogi. Również dla tych, którzy chcą odpocząć spędzając mile czas w pięknym miejscu, blisko natury i siebie samego.

Gdzie?

Mięta (Kobylec, koło Wągrowca) to wyjątkowa przestrzeń blisko natury. Obiekt znajduje się przy lesie, nad jeziorem i jest wyposażony w prywatny pomost, saunę fińską, ścieżkę pośród drzew i miejsce na ognisko. Więcej: www.mieta.com.pl

Zakwaterowanie:

Klimatyczne i minimalistyczne pokoje 2 i 4-osobowe z prywatnymi łazienkami.

Wyżywienie:

Dobre i pożywne jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanych warsztatów. Dlatego jeść będziemy pysznie i wegetariańsko (wegańsko lub z wykluczeniami w razie potrzeb). Trzy pełnowartościowe posiłki oraz bufet kawowy dostępny przez całą dobę.

Koszt :

1799zł

Zapisy:

Krok 1: napisz do mnie wiadomość na kontakt@karolinasuminska.com lub poprzez media społecznościowe

Krok 2: wpłać zadatek (500zł) w ciągu 7 kolejnych dni (zadatek gwarantuje rezerwacje miejsca i nie podlega zwrotowi)

Krok 3: wpłać resztę kwoty do 22 kwietnia. (Możesz podzielić pozostałą kwotę na 2 lub 3 raty. )

Liczba miejsc ograniczona.

Dojazd:

We własnym zakresie. Mięta położona jest około 70km od Bydgoszczy i 65km od Poznania. Będziemy w kontakcie by zorganizować się wspólnie na tyle na ile to możliwe. W trosce o naturę i wygodę 🙂

Prowadząca: Karolina Sumińska @chouchou_yoga

Na macie od 2015 roku. Od początku związana z tradycją Ashtanga Jogi. Ajurweda i uważność stanowią uzupełnienie jej praktyki oraz zajęć które prowadzi. Stawia na balans, uważny ruch i głęboki oddech. Poza matą wierna słuchaczka podcastów, koneserka pysznego jedzenia i kolekcjonerka dobrych wspomnień.

Gościnnie: Alicja Starszak @twin_fin_adventures

Najczęściej można ją spotkać na wodzie, gdzie czuje się najlepiej. Stawia czoła wyzwaniom, co udowodniła podczas Mistrzostw SUP w 2020r. zdobywając tytuł wicemistrzyni Polski. Uwielbia przygody i ludzi, dlatego też regularnie organizuje wyprawy SUP dzieląc się swoim doświadczeniem i profesjonalizmem.

Do zobaczenia? 🙂