SZTUKA ODPOCZYNKU NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA

PAUZA to 3-godzinne spotkanie, podczas którego dowiesz się jak trudne sytuacje wpływają na nasze funkcjonowanie oraz poznasz sprawdzone, a zarazem podręczne metody redukujące stres. 

O wszystko zadbają dwie ekspertki z powiązanych ze sobą dziedzin: jogi i psychologii.

Alicja Jaster – psycholog

FB: Psycholog od kuchni Justyna Jaster 

Aktywna, mająca różnorodne doświadczenie: od pracy z dziećmi z zaburzeniami, ich rodziców i nauczycieli po żołnierzy oraz osoby z rodzin dysfunkcyjnych. W terapii indywidualnej dbam, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo. W trakcie warsztatów staram się jak najlepiej przekazać wiedzę, tak by świadomość zaczęła współpracować z ciałem.Od ukończenia studiów stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii pozostając pod skrzydłami supervisora oraz uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Moimi ulubionymi dziedzinami jest nurt humanistyczny połączony z pracą z ciałem oraz techniki wyobrażeniowe.Prywatnie pasjonatka koni, kuchni i dbania o balas duszy i ciała.  

Karolina Sumińska – nauczycielka jogi

@chouchou_yoga 

Na matę trafiłam spontanicznie w 2015 roku w poszukiwaniu przestrzeni w ciele i umyśle. Bardzo szybko zrozumiałam, że joga to potężne narzędzie, którym chce się dzielić z innymi. Odbyłam kilka podróży do Mysore w Indiach pogłębiając praktykę własną w Sharath Yoga Center, gdzie otrzymałam autoryzację do nauczania. W pewnym momencie na mojej ścieżce rozwoju pojawiła się uważność. Ukończyłam kurs z zakresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), a metody, które poznałam stanowią uzupełnienie mojej praktyki oraz zajęć, które prowadzę. Poza matą – jestem wierną słuchaczką podcastów, fanką dobrego jedzenia i spływów SUP. 

Kiedy? 12 maja 2024 | 11:00

Gdzie? Stan Harmonii, ul. Focha 10/8, Bydgoszcz

Cena: 99zł 

Zapisy: tutaj lub poprzez kontakt e-mail/tel.

Kontakt: kontakt@karolinasuminska.com | jasteralicja@gmail.com

Karolina: +48533233064

Alicja: +48730890987