Photo by: Mateusz Patrzyk @yogaphotographyart

Cześć,

Mała nowość : )

Jak pewnie zauważyliście prowadzę zajęcia w różnych miejscach w Bydgoszczy. Każde z tych miejsc jest dla mnie tak samo istotne ponieważ każde z nich umożliwia mi dzielenie się jogą z Wami. Bycie w ruchu pozwala mi dotrzeć do joginów z kilku dzielnic miasta – do tych z was, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę na macie jak i do tych, którzy praktykują od lat.

Cieszy mnie zarówno prowadzenie zajęć jak i czas okołojogowy, kiedy mogę odpowiedzieć na wasze pytania, podyskutować czy wymienić się doświadczeniami. Serce mi rośnie, kiedy widzę tworzące się znajomości (również te biznesowe) i przyjaźnie pomiędzy uczestnikami zajęć. Sama zdążyłam poznać całe mnóstwo wspaniałych duszyczek. : )

Dlatego też postanowiłam stworzyć przestrzeń w sieci, gdzie wszyscy praktykujący ze mną lub też osoby, które chciałyby rozpocząć praktykę niezależnie od lokalizacji mogą zadać pytanie, poradzić się czy wymienić spostrzeżeniami. Z mojej strony możesz spodziewać się jogowych newsów, informacji o nowych wydarzeniach, merytorycznych postów jak i niespodzianek. : )

Better Together ! Dlatego zapraszam do dołączenia do grupy Na macie – Chouchou Yoga & Friends tutaj. : )

Do zobaczenia na miejscu!

K.