Czym jest 1:1? 

1:1 to zajęcia indywidualne, podczas których poznasz sekwencję Ashtanga Jogi krok po kroku i z dbałością o szczegóły. Wszystko w zgodzie z możliwościami ciała i potrzebami umysłu. Zgłębisz wiedzę na temat oddechu, poznasz tajniki ajurwedy, uważności oraz filozofii jogi – jeśli tylko zechcesz. To czas skrojony na Twoją miarę. Gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz – z poszanowaniem tradycji Ashtanga Jogi. 

Czy to dla mnie? Sprawdźmy: 

Jeśli choć raz odpowiedziałaś/eś TAK, 1:1 to zajęcia dla Ciebie

Gdzie się spotkamy? 

Formuła zajęć:

Przed pierwszym spotkaniem poproszę Cię o wypełnienie ankiety, dzięki której poznam Cię bliżej i dowiem się jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Każde zajęcia to około 75 lub 90 minut, podczas których rozwiewamy wątpliwości, znajdujemy odpowiedzi na pytania, a następnie przechodzimy do praktyki. Prowadzę Cie przez sekwencję krok po kroku, nie zapominając o relaksie i motywuję do praktyki pomiędzy zajęciami. Jesteśmy w kontakcie, byś czuł/a wsparcie na macie. Wspólnie monitorujemy i przyglądamy się efektom uzyskanym dzięki regularnej praktyce. Cykl zajęć umożliwi Ci samodzielną, bezpieczną praktykę w zaciszu domowym lub łagodne dołączenie do zajęć grupowych.

Dostępne pakiety:

*do cen należy doliczyć koszty wynajmu sali, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

A może chcesz sprezentować 1:1 bliskiej Ci osobie? Nie ma problemu! Skontaktuj się ze mną by uzgodnić szczegóły!

To jak? Zaczynamy ? : )

Karolina Sumińska – Autoryzowana przez SYC Nauczycielka II stopnia. Na macie od 2015 roku. Od początku związana z tradycją Ashtanga Jogi. więcej…