NAD ROGALAMI | 17 października 2024 – 20 października 2024

Tym razem zapraszam Cię do siedliska Nad Rogalami znajdującym się w obszarze chronionym Jezior Orzyskich. To nieodkryty zakątek Mazur, magiczna kraina, pełna większych i mniejszych czystych jezior, rozrzuconych pośród kolorowych łąk i zielonych lasów, tworzących sielski klimat. Czas wypełnimy poranną praktyką Ashtanga Jogi, ajurwedyjskimi masażami oraz warsztatami tematycznymi. Dołącz i skorzystaj z ostatnich ciepłych dni by naładować baterie w sprzyjającej przestrzeni i społeczności.

W programie:

Ashtanga Yoga – Praktyka łącząca ze sobą asany z oddechem stając się tym samym medytacją w ruchu.

Ayurveda – Siostra Jogi. Holistyczna medycyna wschodu stawiająca sobie za cel zachowanie dobrego zdrowia. Ajurwedyjskie rytuały wspierają zdrowie zarówno ciała jak i umysłu.

ZakwaterowanieSiedlisko Nad Rogalami

Budynki siedliska otoczone są z dwóch stron ścianą lasu i pofalowanymi łąkami nad jeziorami Rogale i Rogalik, za wsią Rogale – skąd nazwa. W zaciszu dwóch budynków znajdują się 2 tarasy z pięknymi widokami. Znajdziesz tutaj kolorowe i wygodne maty oraz miękkie sofy, sprzyjające odpoczynkowi. 10 przestronnych pokoi – każdy wyposażony w łazienkę z suszarką, ręcznikami oraz kosmetykami ekomarki Yope.

Posiłki:

Dobre i pożywne jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanych warsztatów. Dlatego jeść będziemy pysznie i wegetariańsko (lub wegańsko). Do tego w przestronnej jadalni z wyjściem na taras. Lokalna kuchnia na miejscu daje studentom możliwość codziennego spożywania świeżych i zdrowych posiłków. Kawa i herbata dostępne przez cały dzień.

Dla kogo:

Dla osób praktykujących lub chcących poznać i doświadczyć metody Ashtanga Jogi.

Koszt:

Cena zawiera zakwaterowanie, posiłki, praktykę jogi, warsztaty, masaże oraz zestaw ajurwedyjskich niezbędników.

Dojazd:

We własnym zakresie. Autem – skrzykniemy się by zminimalizować ślad węglowy lub pociągiem – do Ełku, skąd zapewnimy transport do miejsca docelowego.

Zapisy:

*Możesz podzielić pozostałą kwotę na raty:

Karolina Sumińska @chouchou_yoga Autoryzowana przez SYC Nauczycielka 2 stopnia

Na macie od 2015 roku. Od początku związana z tradycją Ashtanga Jogi. Ajurweda i uważność stanowią uzupełnienie jej praktyki oraz zajęć które prowadzi. Stawia na balans, uważny ruch i głęboki oddech. Poza matą wierna słuchaczka podcastów, koneserka pysznego jedzenia i kolekcjonerka dobrych wspomnień.

To jak? Jedziemy? : )